Nawożenie warzyw krzeszowice

Udaj się na niespotykany wypoczynek do Wisły

Wisła jest tajemniczo usytuowanym kurortem w sercu Beskidu Śląskiego. Uchodzi za istotny miejsce na turystycznej mapie naszego kraju. W zimie pociąga amatorów białego wariactwa, zaś latem zwabia zapaleńców pieszych wędrówek. W związku z tym otóż to każdy odnajdzie tu coś dla siebie.
Noclegi Wisła oferują dostęp do jednej z najszerszych baz turystyczno – rekreacyjnych w naszym kraju. Opodal napomkniętych szlaków górzystych i tras narciarskich, wolno tu korzystać z otoczenia innych znanych ośrodków – Szczyrku, Ustronia a także Bielska – Białej – którejest maksymalnie godzinę drogi autem od Wisły.
Miasto jest również znaczącym elementem na międzynarodowej mapie sportu, gdyż co roku odbywa się tu Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Przebywanie w tym terminie w Wiśle jest totalnie niezapomnianym przeżyciem.
Serdecznie zapraszamy do Wisły. Oczekują tu na Państwa nieskończone atrakcje. Każdy w tym miejscu znajdzie cokolwiek dla siebie o każdej okresie roku, wobec tego pożądane byłoby tu spędzić urlop.
sitemap